Artykuły

Wykonanie i zakładanie systemów nawadniania Warszawa

Rzec można, że zajmowanie się ogrodem to czysta przyjemność. Faktycznie tak jest, jeśli możemy potraktować to w ramach wolnego weekendu, lub po prostu mamy bardzo dużo wolnego czasu. Ale niestety dla osób zapracowanych, wielki ogród, którym należy się zajmować, może w pewnym momencie stać powodem do frustracji. Dlaczego?

(czytaj więcej)

 

Ogrody Warszawa - proces zakładania

Piękny ogród dookoła domu, nie tylko będzie cieszył nasze oczy, ale na pewno stanie się tez wyśmienitym miejscem na relaks i wypoczynek. Jednak żeby takie miejsce stworzyć, trzeba poświęcić temu odpowiednio sporo czasu. Nie każdy takimi wolnymi chwilami dysponuje. W związku z tym świetnym rozwiązaniem będzie korzystanie z pomocy innych osób...

(czytaj więcej)

 

Warszawa - zakładanie ogrodów - nasze usługi.

Bycie bliżej natury oznacza większy spokój, oderwanie się od smutnej rzeczywistości, restartowanie swojego umysłu przeciążanego różnymi problemami. Ludzie są stworzeni do tego, żeby otaczać się pięknymi rzeczami...
(czytaj więcej)


Stwórz własny zdrowy ekologiczny ogródek warzywny.

Ekologia jest obecnie nie tylko nurtem objętym różnymi badaniami naukowymi, ale przede wszystkim sposobem na życie...
(czytaj więcej)  

 

Zakładanie trawników z rolki Warszawa

Piękny ogród to te piękna trawa. Oprócz wysiewania trawników doskonała metoda na stworzenie pięknej trawy jest Zakładanie trawników z rolki.
(czytaj więcej)  


Zakładanie systemów nawadniania Warszawa

W Polsce praktycznie ciągle mamy do czynienia z procesem stepowienia. Co oznacza, że w niektórych regionach jest naprawdę bardzo mało opadów deszczu. To przyczynia się przede wszystkim do tego, że ogrody w okolicy domów jednorodzinnych, chociaż nie tylko, zaczynają usychać.
(czytaj więcej)  
 

Czy potrzebna nam jest Pielęgnacja ogrodów.

Aby w naszym ogrodzie było jak w raju, należy o niego po prostu dbać... 
(czytaj więcej)  
 

Zakładanie ogrodów i trawników z rolki Warszawa

Ogrody japońskie w ostatnich latach cieszą się bardzo dużą popularnością. Co prawda zwykle są one zakładane przy dużych firmach, posesjach lub na użytek publiczny. Ale tak naprawdę nic nie stoi na przeszkodzie, żeby założyć tego typu ogródek również przy swoim domu...
(czytaj więcej)  

 

Zakładanie ogrodów Warszawa - do kogo sie zgłosić...

Ogród dla wielu osób jest swoistym i prywatnym azylem, w którym mogą się schować przed całą cywilizacją. Chyba nie ma w tym nic dziwnego, że ludzie najlepiej wypoczywają na łonie natury.
(czytaj więcej)  
 

Ogrody Warszawa - stwórz własny zielony azyl.

Stworzenie swojego zielonego azylu jest bardzo ważne, ponieważ w dzisiejszym świecie, w którym ciągle za czymś pędzimy, chwila relaksu na łonie natury jest dla nas najlepszym rozwiązaniem.
(czytaj więcej)  


Projektowanie i zakładanie ogrodów Warszawa - pasja projektowania

Co jest trudnego w projektowaniu ogrodu ? Spyta pewnie niejeden z Was. My doskonale wiemy, że w ogrodnictwie nie liczy się tylko wiedza teoretyczna, ale również doświadczenie i co najważniejsze – Pasja.
(czytaj więcej)  

 


Przeczytaj również nasze porady dotyczące współpracy przy zakładaniu ogrodów oraz przesadzaniu i nawadnianiu roślin w ogrodach. >> PORADY


Zielony Punkt | Tel: 533 651 051 | Duczki ul. Mała 7 05-200 Wołomin (Warszawa i okolice)

Polecane wpisy: Pielęgnacja ogrodów | Projektowanie ogrodów | Systemy nawadniające | Zakładanie ogrodów

Na naszej stronie znajdą Państwo pełną, kompleksową ofertę na usługi ogrodnicze.
Nasz architekt krajobrazu wykona idealny projekt ogrodu i zadba o urządzanie ogrodów.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą oraz do przejrzenia galerii ostatnich realizacji.

Projekt i wykonanie: Grafikstudio © 2014