Zakładanie trawników z rolki Warszawa

Zakładanie trawników z rolki Warszawa

Piękny ogród to także piękna trawa. Polecamy zatem w szczególności zakładanie trawników z rolki. Trawnik taki jest zdecydowanie bardziej efektowny i ładniejszy niż wysiany samodzielnie i metodą tradycyjną trawnik.
zakładanie trawników z rolki warszawa
Usługę zakładania trawników z rolki wykonujemy na terenie Warszawy i okolic.

Osoby, którym marzy się posiadanie naprawdę przepięknego ogrodu, z pewnością również bardzo spodoba się pomysł nowoczesnych technologii, pozwalających na szybkie uzyskiwanie zadowalających efektów. Jak wiadomo, teraz ładny trawnik przed domem, wcale nie oznacza wielu miesięcy oczekiwania na efekt. Dlatego szczególnie polecamy TRAWNIKI Z ROLKI

Kilka słów o TRAWNIKACH Z ROLKI

Ten system pewnie niektórym osobom może wydawać się na samym początku dość dziwaczny. Nawet kojarzący się bardziej z układaniem sztucznej trawy niż zakładaniem prawdziwego trawnika. Na szczęście od czego są zaufani fachowcy? Należy tutaj wspomnieć o tym, że istnieje naprawdę wiele cennych zalet tego typu planowania i zakładania trawnika.

Jeśli skupimy się na tradycyjnej metodzie, czyli siania trawy, to nie tylko na efekty trzeba bardzo długo poczekać, ale czasami, nawet okazuje się, że niedoświadczone osoby popełniły po drodze sporo błędów. Nasiona mogą zostać wydziobane, wypłukane przez wodę, lub po prostu trafią na glebę, która nie do końca przyjmie nasiona. Ponadto właściciele trawnika zakładanego w sposób tradycyjny muszą pamiętać chociażby o regularnym podlewaniu, ale nawet również o nawożeniu.

Dla osób nie mających na to czasu, lub nie posiadających po prostu odpowiedniego doświadczenia, takie zadanie będzie zbyt skomplikowane. Trawnik będzie albo za bardzo przesuszony, albo za mocno nawodniony. Obie opcje spowodują, że czekanie, aż wyrośnie trawa będzie niczym praca syzyfowa. Zatem zastanówmy się czym się wyróżnia zakładanie trawników z rolki. Przede wszystkim należy zacząć od tego, że takie prace najlepiej jest wykonywać dopiero jesienią. Dlatego jeśli komuś dopiero po sezonie przypomniało się o tym, że chciałby mieć przed domem ładny trawnik na kolejną wiosnę, to jeszcze nic straconego!

Zakładanie trawnika przy pomocy gotowych rolek, trwa naprawdę bardzo krótko. A na efekty nie trzeba czekać długimi tygodniami bądź miesiącami. Ponieważ jeszcze tego samego dnia przed domem można mieć naprawdę przepiękny eli podjąłeś już decyzję o zamówieniu usługi jaką jest zakłąd. Ponadto trawa na rolkach o wiele lepiej ukorzenia się na wyłożonym gruncie.

Nie musimy się obawiać, że trawa będzie rosła nierównomiernie. A rzeczywiście w przypadku siania trawy, takie zjawiska są dość często wychwytywane. Ale teraz można się z tym raz na zawsze uporać. Też nie trzeba się obawiać tego, że zakładany trawnik na bazie wcześniej przygotowanych rolek, musi mieć koniecznie kwadratowy bądź prostokątny kształt.


Zamów usługę zakładania trawników z rolki Warszawa u profesjonalistów

Pracownicy firmy zajmującej się zakładaniem ogrodów, doskonale wiedzą w jaki sposób przyciąć rolki, żeby uzyskać zamówiony kształt trawnika. Dlatego nie ma najmniejszego problemu z tym, żeby na trawie pojawiały się różnego rodzaju ścieżki, koła i inne elementy dekoracyjne. Najważniejsze jest to, żeby ostatecznie inwestor był zadowolony z wyniku końcowego. A trzeba przyznać, że mając do czynienia z profesjonalną ekipą ogrodniczą, taki efekt wcale nie będzie trudny do uzyskania. Wystarczy jedynie odpowiednio wcześniej umówić się na wykonywane prace w prywatnym ogrodzie.

Jeśli zatem podjąłeś juz decyzję o zamówieniu usługi jaką jest zakładanie trawnika z rolki i jesteś z Warszawy lub jej okolic, to zgłoś się do nas. Pomożemy doradzimy i wykonamy Ci najlepszy trawnik o jakim marzyłeś. Zapoznaj sie z >> naszą ofertą

 


Zielony Punkt | Tel: 533 651 051 | Duczki ul. Mała 7 05-200 Wołomin (Warszawa i okolice)

Polecane wpisy: Pielęgnacja ogrodów | Projektowanie ogrodów | Systemy nawadniające | Zakładanie ogrodów

Na naszej stronie znajdą Państwo pełną, kompleksową ofertę na usługi ogrodnicze.
Nasz architekt krajobrazu wykona idealny projekt ogrodu i zadba o urządzanie ogrodów.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą oraz do przejrzenia galerii ostatnich realizacji.

Projekt i wykonanie: Grafikstudio © 2014